Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz / Interwencje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Rekrutacja SuperW. Zgłosisz się? Dziś ostatni dzień!

Redakcja, 30.09.2016, 11:05, aktualizacja: 31.10.2016, 10:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Stowarzyszenie Wiosna rozpoczyna rekrutację wolontariuszy Szlachetnej Paczki - acji pomocy bezpośredniej. Sieradzanie też mogą dołączyć do SuperW. Jeszcze tylko dziś (31 października) można dołączyć jako wolontariusz do Szlachetnej Paczki!

← REKLAMA

-Właśnie rozpoczynamy najważniejszy okres w roku - rekrutujemy 13 700 SuperW w całej Polsce, na których opiera się funkcjonowanie Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości" Od tego, czy znajdziemy wolontariuszy zależy skala pomocy, która później dotrze do ubogich rodzin i dzieci w potrzebie. W rejonie w Sieradzu również szukamy wolontariuszy w tym roku - wyjaśnia Beata Kurczewska, lider Szlachetnej Paczki w Sieradzu.

SuperW, czyli Super Wolontariusz jest członkiem drużyny wolontariuszy, ma wpływ na jej kształt i zasięg działania. Podczas trwania programów SuperW rozwija się, zdobywa cenne umiejętności i ma wpływ społeczno- biznesowy. SuperW zmienia życie najbardziej potrzebujących, łącząc ich z darczyńcami, którzy przygotują dla nich mądrą, dedykowaną pomoc.

Rola SuperW, to także niezapomniane wspomnienia: darczyńca zaprasza samotną panią Ninę na wigilię. Mały Staś dostaje swoje pierwsze w życiu własne łóżko. Samotna pani Anna prosi wolontariuszkę o to, żeby została matką chrzestną jej dziecka. To tylko parę z tysięcy historii, które wydarzają się właśnie dzięki SuperW Paczki i Akademii.

Rekrutacja i dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej akcji w zakładce Wolontariat w Paczce → Tutaj. Wybieramy województwo, miasto, itd. Na razie zgłosiło się dziewięć osób.

Zobacz jak przebiegała Szlachetna Paczka w Zduńskiej Woli:

Marsz w poszukiwaniu wolontariuszy

Szlachetna Paczka podsumowana

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj