Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz / Interwencje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Upały niszczą drogi

Redakcja, 10.08.2015, 14:01

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 5 komentarzy
5

Od kilkunastu dni w całym kraju panują upały, które dają się we znaki nie tylko ludziom i zwierzętom, ale także pogarszają stan dróg w naszym powiecie.

← REKLAMA

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec wsi Cielce z informacją, że droga powiatowa Warta-Goszczanów wręcz rozpuszcza się pod wpływem wysokich temperatur. Swoje obserwacje Czytelnik dokumentuje zdjęciami. Asfalt przykleja się do kół przejeżdżających tam samochodów.

-Problem ten dotyczy nie tylko tego miejsca, ale dróg, na których zostało położone powierzchniowe utrwalenie. Emulsja z grysem, która została zastosowana przy tak dużych upałach, które nieczęsto u nas się zdarzają, ale ostatnio występują, sprawia, że ten grys przykleja się do opon - mówi Robert Piątek, szef PZD. -Naszym sposobem na to jest niestety tylko zapobieganie, czyli posypywanie jezdni piaskiem - dodaje.

Naszemu Czytelnikowi dziękujemy za temat i nadesłany materiał fotograficzny. Czekamy też na kolejne zgłoszenia drogą elektroniczną.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (5)

 • ~gość_9450 (IP: *.*.71.66), 10.08.2015, 17:56
  To jeszcze mogą być gorsze?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9070 (IP: *.*.247.218), 10.08.2015, 21:11
  okręg Brąszewice ma podobny problem każdego lata
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9454 (IP: *.*.163.186), 10.08.2015, 21:31
  Zwłaszcza POW.....w paru miejscach są takie jopy ze koło można urwać....no ale po co zrobić kilka łat wiecej....przecież zaraz zima to się już nie opłaci a na wiosne to moze w koncu ja rozbiorą....może:P??????
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9457 (IP: *.*.100.96), 11.08.2015, 03:22
  w Sieradzu niedługo rzeka Warta będzie płyneła w drógą strone... urzędasy dbają o swoją kieszeń a nie o dobro podatnika.... dzięki któremu się bogacą kutasy :) pozdrawiam was legalni złodzieje oby wam pieniądze wbiły ostatni gwóżdź do trumny.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_9391 (IP: *.*.16.98), 11.08.2015, 12:38
  OOO, droga się rozpuszcza, a w czym się rozpuszcza, jest tam jakiś rozpuszczalnik? A może ona się puszcza ta droga, albo jest rozpuszczona jak dziadowski bicz ?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj