Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Agresja po alkoholu

Redakcja, 21.02.2020, 01:59

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego dwudziestolatka, który w napadzie agresji uszkodził samochód. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności

← REKLAMA

17 lutego br. około godziny 16.20 oficer dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturującym się młodym mężczyźnie pod jednym ze sklepów na terenie gminy Sieradz. Policjanci wstępnie ustalili, że przybywający na placu młody mieszkaniec gminy Sieradz zaczął w napadzie złości tłuc butelki.

W pewnym momencie przestało mu to wystarczać i swoją agresję skierował na stojący nieopodal samochód marki VW Touran. W aucie zniszczył zewnętrzne lusterko, a następnie kopnięciem uszkodził tylny zderzak. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 650 złotych na szkodę właściciela pojazdu.

20-latka zatrzymano i przewieziono do sieradzkiej komendy. Na miejscu zbadano stan jego trzeźwości z wynikiem prawie 1 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy on między innymi zarzut uszkodzenia mienia za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj