Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wjechał w ogrodzenie kościoła

Redakcja, 21.01.2020, 01:15

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego zaistniałego w Kłocku (gm. Sieradz).

← REKLAMA

18 stycznia br. około godziny 16.30 sieradzka policja została powiadomiona o wjechaniu w ogrodzenie kościoła w Kłocku samochodu osobowego honda. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że samochodem jechało czterech mężczyzn. W pewnym momencie kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie kościoła, a następnie oddalił się z miejsca.

Policjanci szybko ustalili dane personalne kierowcy jak i również znaleźli w samochodzie portfel z jego dokumentami. Gdy funkcjonariusze wykonywali na miejscu czynności, podszedł do nich 19-letni mieszkaniec Sieradza. Stwierdził, że on kierował samochodem, ale po zdarzeniu w szoku uciekł się z miejsca zdarzenia.

Mundurowi zbadali stan jego trzeźwości. Badanie wykazało, że młody mężczyzna miał w organizmie 1.6 promila alkoholu. Tłumaczył on policjantom, że wypił alkohol, gdy opuścił samochód. Jego stan trzeźwości w trakcie prowadzenia pojazdu ustali teraz powołany biegły.

Według wstępnych ustaleń żaden z podróżujący samochodem mężczyzn nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj