Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Tragedia na polnej drodze

Redakcja, 18.01.2020, 01:59

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w okolicy miejscowości Okręglica (gm. Sieradz).

← REKLAMA

W dniu 14 stycznia br. około godziny 13.30 na drodze polnej w okolicy miejscowości Okręglica doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym opel astra 21-letni mieszkaniec gminy Sieradz na lekkim łuku drogi polnej z nieustalonego na chwilę obecną powodu stracił panowanie nad samochodem i przodem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku uderzenia poniósł śmierć na miejscu.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj