Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tragedia w Biskupicach

Redakcja, 29.08.2017, 20:17

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do jakiego doszło w dniu 28.08.2017r.w miejscowości Biskupice gm. Sieradz

← REKLAMA

28 sierpnia 2017r. około godziny 20.10 na drodze Sieradz - Warta w miejscowości Biskupice przy dobrych warunkach atmosferycznych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Według wstępnych ustaleń osoba kierująca samochodem osobowym marki seat leon po wyjściu z łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem vw polo. Seat po uderzeniu w vw - polo wpadł do przydrożnego rowu uderzając następnie w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniosła 32 - letnia kobieta oraz 28 - letni mężczyzna podróżujący seatem. Kierująca samochodem vw polo z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu została hospitalizowana w sieradzkim szpitalu. Od wszystkich uczestników pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policja po raz kolejny przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Najczęstszymi przyczynami wypadków drogowych jest nadmierna prędkość często połączona z brawurą oraz alkohol. Pamiętajmy, że średnia droga hamowania samochodu osobowego przy prędkości 100 km/h wynosi od 37 do 43 metrów. Oczywiście przy założeniu, że samochód ma założone prawidłowe opony i nawierzchnia jest sucha. Oczywiście większa prędkość proporcjonalnie wydłuża tą drogę. Drugą najczęstszą przyczyną wypadków jest alkohol. W obu sytuacjach jeśli dojdzie do wypadku to najczęściej skutki zderzenia są bardzo poważne dla osób znajdujących się w samochodach

 • Tragedia w Biskupicach

  Redakcja, 29.08.2017, 20:17

  Fotogaleria zawiera 4 zdjęcia
  4
  Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
  2

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_12748 (IP: *.*.157.232), 30.08.2017, 13:44
  życze zdrowia dla poszkodowanej kobiety...
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12750 (IP: *.*.7.44), 07.09.2017, 11:33
  Rajdowcy za kierownicą to plaga naszych dróg.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj