Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Bezmyślność matki

Redakcja, 10.06.2015, 10:03

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Wyjątkową bezmyślnością wykazała się 36 - letnia mieszkanka gminy Burzenin, która w stanie nietrzeźwości wiozła samochodem 7 - letniego syna.

← REKLAMA

Do zdarzenia doszło 3 czerwca późnym popołudniem. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w okolicach miejscowości Stoczki (gmina Sieradz) do przydrożnego rowu wjechał samochód osobowy marki Hyundai.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali obok samochodu 36 - letnią kobietę, która kierowała samochodem. Jak ustalono 36-latka wjechał do rowu, a następnie uderzyła w skarpę. W wyniku uderzenia obrażenia głowy odniósł podróżujący z nią na tylnym siedzeniu w foteliku jej 7 - letni syn, który został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało u kierującej prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Kobieta najbliższą noc spędziła w policyjnym areszcie. Następnego dnia po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości. Podejrzana przyznała się do zarzutu. Jak wyjaśniła poprzedniego wieczoru wypiła około 3 piw. Następnego dnia przyjechała do Sieradza, gdzie w godzinach południowych również wypiła 2 piwa. Do domu postanowiła wrócić około godziny 17. W trakcie jazdy straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_9039 (IP: *.*.31.158), 11.06.2015, 09:15
  Nasze Radio było szybsze w podaniu info...:)
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_9043 (IP: *.*.87.91), 11.06.2015, 12:44
   Noż szaleństwo! Wyścig, kto pierwszy zauważy wiadomość w biuletynie policyjnym?
   +1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj