Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Burzenin

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Dwa zdarzenia drogowe w jednym miejscu

Redakcja, 25.09.2017, 21:09

23 września br. około godziny 16.00 w miejscowości Strumiany (gm. Burzenin) 70-letnia kobieta z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu vw passat.

← REKLAMA

Kierująca samochodem 25-letnia kobieta była trzeźwa. Starsza pani z obrażeniami głowy została przewieziona do sieradzkiego szpitala.

Jednak nie był to koniec wydarzeń drogowych dla znajdujących się na miejscu policjantów sieradzkiej drogówki. W trakcie wykonywania czynności związancyh w wypadkiem zauważyli niepewnie jadący samochód marki renault, którego kierowca zbliżając się do miejsca wypadku zachowywał się nienaturalnie. Mundurowi postanowili sprawdzić stan trzeźwości kierowcy. Po chwili ich przypuszeczenia całkowicie się potwierdziły. 47-letni mieszkaniec Sieradza miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Jak powiedział policjantom, wypił dwie godziny wcześniej niewielką ilość piwa i trochę wódki.

Policja zwraca się z apelem do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi w trakcie podróży samochodami. Aktualnie następuje zmiana aury. Szybko zapada zmierzch i często występują opady deszczu, do tego opadające na drogę liście mogą powodować słabszą przyczepność opon samochodu do powierzchni drogi. Dlatego policja przypomina o zdjęciu nogi z gazu. Pamiętajmy, że szybkość i alkohol są dwoma podstawowymi przyczynami wypadków drogowych.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj