Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Burzenin

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Brak zajęcia powodem podpalenia?

Redakcja, 03.04.2017, 20:50

Prawdopodobnie z nudów spowodowali straty w wysokości około 25 tysięcy złotych.

← REKLAMA

01 kwietnia 2017r. około godziny 18.00 do mieszkańca Burzenina zadzwonił znajomy. Powiedział, że nad jego stodołą widzi unoszący się dym. Właściciel natychmiast wsiadł do samochodu aby podjechać na miejsce. Niedaleko swojej stodoły zauważył niepewnie jadącego rowerem młodego mężczyznę. Nabrał podejrzeń, że może mieć on związek z pożarem i postanowił go zatrzymać. Jednocześnie o zdarzeniu powiadomił policję. Po kilku minutach na miejscu pojawili się policjanci z Komisariatu Policji w Złoczewie. Szybko ustalili, że zatrzymany rowerzysta prawdopodobnie podpalił stodołę. Ustalili również, że 17 - letni mieszkaniec gminy Burzenin na miejscu zdarzenia był ze swoim rówieśnikiem, którego zatrzymano tego samego dnia. Niestety drewniana stodoła wypełniona sianem spłonęła, powodując straty w wysokości 25 tysięcy złotych. Obaj młodzi mężczyźni usłyszeli zarzut zniszczenia mienia. Przyznali się do podpalenia. Jak wyjaśnili jeździli po okolicy rowerami i w pewnym momencie postanowili wzniecić "mały" pożar. Przy pomocy gazowej zapalniczki dokonali podpalenia. Gdy zorientowali się, że ogień błyskawicznie się rozprzestrzenia i nie da się go ugasić, to obaj uciekli. Za zniszczenie mienia grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj