Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Burzenin

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiało w powiecie sieradzkim

Redakcja, 01.04.2015, 14:38

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Noc z wtorku na środę była bardzo pracowita dla strażaków z powiatu sieradzkiego. Interweniowali oni w kilkunastu sprawach.

← REKLAMA

Silny wiat, który wiał ostatniej nocy poczynił zniszczenia w różnych zakątkach powiatu sieradzkiego. W Złoczewie zniszczył trzy garaże blaszane, w Charłupi Małej (gm. Sieradz) dwa drzewa przewróciły się na cmentarzu parafialnym i uszkodziły groby.

W Sieradzu z jednej z kamienic dach zerwał dachówki ceramiczne, zerwał przyłącza energetyczne do posesji, pourywał w kilkunastu miejscach reklamy wiszące na płotach.

- W usuwaniu zniszczeń pracowali strażacy z OSP i PSP, na szczęście w tych kilkunastu zdarzeniach nikt nie ucierpiał - mówi rzecznik PSP w Sieradzu mł. bryg. Jarosław Wasylik.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj