Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Brąszewice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przegląd powiatowych dróg

Redakcja, 23.03.2016, 17:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Starosta sieradzki Mariusz Bądzior i wicestarosta Marek Kanicki rozpoczęli przegląd stanu dróg powiatowych. Był to pierwszy z kilku planowanych objazdów ponad 600-kilometrowej powiatowej sieci drogowej.

← REKLAMA

- Takich wyjazdów będzie kilka. Zaczęliśmy od gmin Brąszewice, Klonowa i Błaszki, bo na ich terenie w ubiegłym roku realizowaliśmy kilka dużych inwestycji drogowych - mówi Robert Piątek, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sieradzu.

Celem objazdu jest zapoznanie wybranych niedawno starostów z najważniejszymi problemami powiatowego drogownictwa. Część z nich Mariusz Bądzior poznał już jako wicestarosta, z kolei dla nowego wicestarosty - Marka Kanickiego - są to zagadnienia nowe. Przypominamy, że drogownictwo należy do kompetencji wicestarosty.

Starostowie, wraz z dyrektorem PZD, odwiedzili również plac budowy Obwodu Drogowego przy ul. Zachodniej w Sieradzu. To tam, do roku 2018, zostanie przeniesiona baza sprzętowo-materiałowa działająca obecnie przy ul. Podzamcze.

PZD w Sieradzu zarządza około 630 kilometrami dróg. Jest to jedna z największych powiatowych sieci drogowych w kraju.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_11087 (IP: *.*.252.154), 24.03.2016, 07:10
  No to wspaniała nowina. Tylko martwię się że dyrekcja zarządu dróg w Sieradzu nie zawiezie pana starostę na swój rodzynek a mianowicie na drogę powiatową biegnącą przez wieś Gołuchy w gminie Warta. Obiecujemy że zaprosimy sami w okresie upałów jak to świata nie widać za jadącym nawet ciągnikiem. Dyrekcja owszem "dba" przysyłając ciągle równiarkę żeby jeździć szybciej. I ten znak ograniczający tonaż. Może ktoś wyjaśni komu nie wolno wjechać jak jest dopisek "Nie dotyczy docelowych dojazdów gospodarczych. Przecież na wycieczkę wanny ze żwirem nie jeżdżą więc kto
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj