Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Brąszewice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Złote gody w Brąszewicach

Redakcja, 01.12.2015, 14:26

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Pięć par małżeńskich z gminy Brąszewice w listopadzie świętowało swoje złote gody. Gratulacje i odznaczenie odebrali od wójta gminy Karola Misiaka.

← REKLAMA

Okazjonalną uroczystość przygotowano w ostatnich dniach listopada. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP otrzymali: Henryka i Lechosław Chojnaccy, Janina i Jan Grzybowie, Jadwiga i Józef Gwiazdowie, Zdzisława i Eugeniusz Wawrzyniakowie oraz Zofia i Stefan Wysotowie.

Jubilatów przywitał kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Zbigniew Iszczek. Uroczystość rozpoczęły dzieci z Publicznego Przedszkola w Brąszewicach, które przedstawiły swój program artystyczny przygotowany specjalnie dla jubilatów. Składając gratulacje i życzenia wójt gminy Brąszewice Karol Misiak podkreślał, że miło jest widzieć pary, które mimo pięćdziesięciu lat małżeństwa, wciąż trzymają się za ręce i z uśmiechem na ustach snują plany na wspólną przyszłość.

Aktu dekoracji dokonał wójt w asyście przewodniczącego Rady Gminy Brąszewice i kierownika USC. Nie zabrakło również kwiatów, lampki szampana oraz wielu wspomnień z wspólnie przeżytych 50 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj