Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

IV Błaszki Freestyle Cup

Redakcja, 28.11.2016, 09:13

Już po raz czwarty Błaszki gościły prawie osiemdziesięciu zawodników z całej Polski, zajmujących się trikami piłkarskimi, a zwieńczeniem tego wydarzenia były finały "Błaszki Freestyle Cup", które odbyły się na sali widowiskowej Centrum Kultury w Błaszkach.

← REKLAMA

Turniej, którego pomysłodawcą jest młody, ambitny błaszkowianin Krzysztof Justyński, przeprowadzono w czterech kategoriach. Pierwsza z nich to Battle, czyli pojedynek jeden na jeden, którego zwycięzcą został Stanisław Kościelny, drugie miejsce zajął Daniel Mikołajek, a na trzecim miejscu znalazł się Piotr Bujak, czwarte miejsce przypadło Marcinowi Kaczmarkowi. W drugiej kategorii Junior Battle pierwsze miejsce zajął Piotr Zięba. Z kolei w trzeciej kategorii Sick three, zawodnik musiał wykonać jak najtrudniejszą kombinację składającej się z trzech trików-tutaj bezkonkurencyjny okazał się Emil Wysocki. Ostatnia z kategorii to Rutine, czyli pokaz umiejętności przy muzyce - triumfował tutaj Adrian Duszak.

Na scenie w przerwach między walkami freestylerów pojawili się ze swoimi pokazami Trap Boys, znani chociażby z programu Mam Talent oraz młodzi tancerze break dance z grupy Break Dance MOK Złoczew.
Nagrody oraz okolicznościowe czeki dla zwycięzców wręczali burmistrz Błaszek Karol Rajewski oraz burmistrz miasta Złoczewa Jadwiga Sobańska, którzy objęli patronatem honorowym to wydarzenie - a to wszystko za sprawą dobrej współpracy partnerskiej pomiędzy gminą Błaszki i gminą Złoczew.

Na koniec na scenie pojawił się zespół Letni Chamski Podryw z Kielc, który podczas koncertu rozruszał błaszkowską publiczność przy swoich hitach.

Fot. UGiM Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj