Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Podsumowano szkolne igrzyska w powiecie

Redakcja, 27.09.2016, 16:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Puchary i dyplomy tym razem odbierali dyrektorzy szkół i trenerzy, w podziękowaniu za przygotowania młodych zawodników w sportowych zmaganiach.

← REKLAMA

Podsumowaniem zajął się Szkolny Związek Sportowy, a spotkano się w sali Starostwa Powiatowego w Sieradzu. Puchary wręczano w podziale na podstawówki, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, w kategorii dziewczyn i chłopców.

- Cieszę się, że mamy bardzo aktywną młodzież pod względem sportowym. Ja też pamiętam, będąc w szkole podstawowej, jak się czekano na zajęcia SKS - mówił wicestarosta Marek Kanicki, zaznaczając, że na sport przeznacza się nie tyle pieniędzy ile by się chciało, tym bardziej docenia zaangażowanie szkół.

- Dużo ważniejsza jest inicjatywa ze strony szkół. Aktywność sportowa jest ważna i to, że jest duża to zasługa państwa - zwracał się do dyrektorów szkół i trenerów.

Podsumowanie w galerii poniżej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj