Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Druhowie na sportowo

Redakcja, 13.09.2016, 14:48

Szesnaście drużyn, w tym trzy kobiece, wystartowało w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych OSP - Błaszki 2016, które odbyły się 11 września 2016 roku na miejscowym stadionie.

← REKLAMA

W kategorii seniorów wystartowało trzynaście jednostek, a w kategorii seniorskich drużyn kobiecych rywalizowały trzy jednostki z terenu gminy Błaszki. Zawodnicy zmagali się w ćwiczeniach bojowych oraz sztafetach pożarniczych.

W klasyfikacji generalnej w kategorii druhny seniorki zwyciężyła OSP Kamienna. Drugie miejsce wywalczyły druhny z OSP Sędzimirowice, trzecie OSP Skalmierz. W kategorii druhowie seniorzy najlepszą drużyną była jednostka OSP Włocin, drugie miejsce na podium zdobyła OSP Łubna, trzecie OSP Stok Polski.

Pozakonkursowy pokaz musztry zaprezentowali druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Sędzimirowic, od których wielu może się w tej materii sporo nauczyć.

Fot. UGiM Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj