Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Śmiertelny wypadek w Romanowie

Redakcja, 12.03.2022, 03:29

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci z komisariatu w Błaszkach pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w miejscowości Romanów. W wyniku zderzenia fiata z autobusem śmierć poniósł 24-letni kierujący osobówką.

← REKLAMA

Do wypadku doszło 9 marca br. przed godziną 14.00 w miejscowości Romanów w gminie Błaszki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni kierowca fiata pandy nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim autobusu.

Wezwane na miejsce służby ratunkowe udzieliły pomocy 24-letniemu mężczyźnie. Niestety mimo wysiłku medyków, 24-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości 47-letniego kierowcy autobusu - był on trzeźwy. Autobusem podróżowało 18 dzieci oraz opiekun. Kierowca jak i żaden z pasażerów autobusu nie odnieśli obrażeń.

Okoliczności tego wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają policjanci z komisariatu w Błaszkach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj