Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdewastował toaletę

Redakcja, 10.11.2021, 23:36

Błaszkowscy policjanci zatrzymali pijanego wandala, którzy zniszczył wyposażenie toalety na stacji paliw w gminie Błaszki. Skradzione akcesoria ukrył w pobliskich zaroślach. 23-latek miał w organizmie 1,3 promila alkoholu. Straty jakie wyrządził oszacowano na około 1.500 złotych. Za swój chuligański wybryk usłyszał zarzuty. Za takie przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

← REKLAMA

Prawdopodobnie nadmiar wypitego alkoholu był przyczyną chuligańskiego zachowania 23-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego, który zdewastował toaletę na stacji paliw w gminie Błaszki. Zgłoszenie o pijanym mężczyźnie, który zniszczył i ukradł wyposażenie łazienki błaszkowscy policjanci otrzymali 2 listopada 2021 roku.

Jak ustalono, tego dnia przed południem na stację wszedł młody mężczyzna pod wyraźny działaniem alkoholu, który chciał skorzystać z toalety. Po paru minutach wybiegł on z łazienki trzymając w rękach dozownik na mydło, suszarkę do rąk oraz kosz na śmieci. Jak się okazało wandal wyrwał te przedmioty ze ściany. Skradzione mienie wyrzucił w pobliskich zaroślach i uciekł. Wartość strat została oszacowana na 1.500 złotych.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci miejscowego komisariatu. Wandala zarejestrował monitoring stacji. Analiza zapisu kamer oraz dobre rozpoznanie lokalnego środowiska przestępczego pozwoliła na szybkie wytypowanie osoby, która miała związek z tym przestępstwem. Funkcjonariusze podejrzewali, że jest to 23-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Zastali go w miejscu zamieszkania. Mężczyzna przyznał się policjantom do dewastacji toalety i kradzieży jej wyposażenia. Nie potrafił wytłumaczyć powodu swojego zachowania. Jak twierdził spowodowane było to zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.

Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego bowiem 1,3 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał on zarzut kradzieży oraz zniszczenia mienia. Za swój chuligańskich wybryk grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj