Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Samochód pełen niespodzianek

Redakcja, 17.10.2020, 17:15

Policjanci z Komisariatu w Błaszkach zatrzymali 20- letniego mieszkańca Sieradza, którzy posiadał łącznie ponad 80 gramów środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania nielegalnych środków. Za ten przestępczy proceder grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

Dzięki skutecznej interwencji błaszkowskich policjantów na czarny rynek nie trafi ponad 80 gramów środków odurzających. 10 października br. w godzinach nocnych mundurowi patrolowali teren gminy Wróblew. Około godz. 23.30 w jednej z miejscowości zauważyli stojącego na poboczu volkswagena, w którym siedzieli dwaj mężczyźni.

W czasie legitymowania kierowca zaczął nerwowo się zachowywać. Wzbudziło to podejrzenia policjantów. Jak się okazało jego niepokój prawdopodobnie wynikał z posiadanych nielegalnych środków. W czasie kontroli pojazdu policjanci znaleźli dilerkę oraz słoik z zawartością marihuany. Ustalono, że nielegalne środki należały do 20-letniego mieszkańca Sieradza.

Został on zatrzymany, przewieziony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci zabezpieczyli w jego samochodzie łącznie ponad 80 gramów marihuany. Na drugi dzień mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynów. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj