Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Trzy promile i bez uprawnień

Redakcja, 19.06.2020, 00:36

36-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień kierował renault. Swoją jazdę zakończył w miejscowości Garbów wjeżdżając w krzaki. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia. Apelujemy o rozsądek!

← REKLAMA

17 czerwca br. około godziny 14.30 dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Garbów w gminie Błaszki.

Na miejsce skierowani zostali błaszkowscy funkcjonariusze, którzy w krzakach przy drodze asfaltowej zauważyli renault laguna. Za kierownica pojazdu spał mężczyzna. Policjanci nawiązali z nim rozmowę i wyraźnie wyczuli woń alkoholu. Mężczyzna usiłował wmówić funkcjonariuszom, że to nie on kierował pojazdem. Poddał się badaniu stanu trzeźwości i okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W dalszej rozmowie przyznał się jednak, że parę godzin wcześniej wypił niedużą ilość alkoholu. Na miejsce policjanci wezwali ekipę pogotowia ratunkowego. 36-latek nie odniósł żadnych obrażeń.

Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu prowadzi Komisariat Policji w Błaszkach. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj