Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ucieczka przed policją z co najmniej trzech powodów...

Redakcja, 04.03.2019, 01:52

Nocna ucieczka nietrzeźwego kierującego przed policyjnym radiowozem skończyła się na leśnym dukcie. 41-latek miał w organizmie 2,7 promila alkoholu.

← REKLAMA

28 lutego br. o godzinie 1.30 w Brąszewicach policjanci z komisariatu w Błaszkach zauważyli jadący przed nimi samochód osobowy marki Daewoo Lanos. Ponieważ pojazd jechał tzw. "wężykiem", wzbudziło to zainteresowanie funkcjonariuszy, którzy postanowili skontrolować pojazd. Pomimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych w radiowozie, kierujący lanosem nie chciał się zatrzymać. Rozpoczął ucieczkę, zajeżdżając drogę policjantom. Po kilku kilometrach lanos skręcił w leśny dukt i tam zatrzymał się. Po chwili był już w rękach mundurowych.

Badanie wykazało, że 41-letni mężczyzna miał w organizmie 2,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz był poszukiwany do osadzenia w zakładzie karnym w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 41-latek usłyszy również zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj