Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Samochód w stawie

Redakcja, 10.12.2018, 03:07

Dzięki wyjątkowemu opanowaniu 22-letnia kobieta zdołała się wydostać z zalanego pojazdu.

← REKLAMA

2 grudnia br. około godziny 10.15 policja otrzymała zgłoszenie, że do stawu w miejscowości Brończyn (gm. Błaszki) wjechał samochód marki Jeep.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że samochód jechał od strony Romanowa i kierowała nim 22-letnia kobieta. W pewnym momencie na drogę tuż przed maskę pojazdu wbiegł pies. Kierująca samochodem, chcąc go ominąć, wykonała gwałtowny skręt w prawo, doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu, który następnie zsunął się do pobliskiego stawu.

22-latka znalazła się w przewróconym na dach i zalanym po koła pojeździe. Pomimo tego nie wpadła w panikę i przy częściowej pomocy świadków wydostała się z pojazdu, nie odnosząc poważniejszych obrażeń ciała.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj