Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Rękawice Roberta na szczytny cel

Redakcja, 16.03.2016, 08:57

Robert Niedźwiecki, mieszkaniec gminy Błaszki i członek Młodzieżowej Rady Doradczej Burmistrza Błaszek, przekazał na charytatywną imprezę poseł Agnieszki Hanajczyk swoje rękawice bokserskie i zdjęcie z autografem.

← REKLAMA

Ideą "Balu Czerwonej Róży" jest pozyskanie od ludzi dobrej woli przedmiotów, bądź karnetów na usługi, które następnie w trakcie uroczystości zostaną zlicytowane na aukcji na cele charytatywne. Bal, co roku gromadzi blisko 250 osób. Agnieszka Hanajczyk każdą kolejną edycję organizuje z myślą o tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Licytacje przedmiotów wystawionych na aukcję pochodzą od wielu znanych osób. Przedmioty licytowane podczas balu uzyskują kwoty kilkakrotnie przewyższające ich wartość. Tradycyjnie o północy wszystkie pary tańczą walca, a każda z pań trzyma zakupioną przez partnera czerwoną różę. W dotychczasowych siedmiu edycjach udało się zebrać imponującą kwotę 700 tys. złotych.

Burmistrz z Młodzieżową Radą Doradczą zdecydował o przekazaniu na tegoroczną licytację rękawic bokserskich i zdjęcia z autografem Roberta Niedźwiedzkiego, członka młodzieżowej rady, który jest niezwykle utalentowanym sportowcem. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest m.in. złotym medalistą międzynarodowego turnieju kickboxingu WAKO "Slovak Open 2016" oraz dwukrotnym zdobywcą pierwszego miejsca w Pucharze Świata seniorów "Irish Open" Dublin Irlandia.

Fot. UGiM Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj