Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Młodzież zapobiega pożarom" w Błaszkach

Redakcja, 14.03.2016, 17:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Znajomość przepisów przeciwpożarowych, udzielania pierwszej pomocy czy zasady postępowania na wypadek powstania pożaru, to tylko niektóre zagadnienia z testów, podczas gminnych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

← REKLAMA

Organizatorem gminnego etapu był Zarząd Miejsko- Gminny ZOSP RP w Błaszkach. Eliminacje odbyły się w piątek (11 marca br.) w Centrum Kultury w Błaszkach. Do testów przystąpiło 19 uczniów w trzech kategoriach wiekowych - młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Sprawdzian wiedzy przebiegał w dwóch etapach, pierwszy to test pisemny, drugi ustny. Jak przyznają uczniowie pytania nie były łatwe. Było natomiast o co zawalczyć. Za zajęcie pierwszego miejsca, w każdej grupie wiekowej był smartwatch. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymali urządzenia powerbank. Trzecie miejsca nagrodzone zostały słuchawkami.
Pozostali uczestnicy, którym nie udało się zdobyć podium otrzymali nagrody pocieszenia, jakimi były karty pamięci.

Zwycięzcy będą reprezentować gminę i miasto Błaszki podczas eliminacji powiatowych, które odbędą się 22 marca 2016 roku w Komendzie Głównej PSP w Sieradzu. Fundatorem wszystkich nagród była gmina.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj