Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Podsumowanie "Uśmiechu na gwiazdkę"

Redakcja, 15.02.2016, 16:18

9521, 99 zł udało się zebrać podczas tegorocznej burmistrzowskiej akcji "Uśmiech na gwiazdkę".

← REKLAMA

Pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla prawie 200 uczniów z 8 szkół podstawowych i trzech gimnazjów z gminy Błaszki.

W ferie zimowe wytypowana przez dyrekcję i nauczycieli młodzież będzie przez dwa tygodnie wyjeżdżała do Kaliskiego Parku Wodnego, gdzie dzieci spędzą dwie godziny na basenie i zjeżdżalniach. Burmistrz przewidział także dla każdej z grup seans filmowy w kinie Helios w Galerii "Amber" i lunch w restauracji McDonald’s.

Nad całością będzie czuwał dyrektor Centrum Kultury w Błaszkach Arkadiusz Kiełbasa i wytypowany przez burmistrza pracownik urzędu. Opiekę nad wyjeżdżającymi pełnić będą nauczyciele, którzy zadeklarowali się w ten sposób wspomóc akcję charytatywną "Uśmiech na gwiazdkę".

Całą akcję wsparło Stowarzyszenie "Uśmiech dziecka", którego prezesem jest Wioletta Przybylska. Stowarzyszenie udostępniło numer konta na które można było dokonywać wpłat.

Fot. UGiM Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj