Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

I Nocny Armagedon w Wojkowie

Redakcja, 28.08.2015, 23:34

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W piątek 28 sierpnia we wsi Wojków (gm. Błaszki) w ramach Błaszkowskich Nocy zorganizowano bieg z przeszkodami o zróżnicowanej trudności I Nocny Armagedon.

← REKLAMA

Organizatorzy przygotowali trasę, na której były różnego rodzaju przeszkody do pokonania m.in. dół wypełniony wodą, nad którym był drut kolczasty, wysoką ścianę. Na starcie stanęło kilkanaście drużyn OSP w gminy Błaszki, ale także drużyny cywilne.

-Mamy też parę niespodzianek na trasie, o których wcześniej nic nie mówiliśmy i nie pokazywaliśmy, tak aby ludzie, którzy biorą udział w zawodach mieli zaskoczenie - mówi Arkadiusz Kiełbasa, dyrektor Centrum Kultury.

-Jest to I Nocny Armagedon, a to miejsce, w którym stoimy w przyszłości będzie Centrum Rekreacyjnym w Wojkowie, bo tą imprezą chcemy zapoczątkować fajną inwestycję, która mam nadzieję, że będzie się rozwijać i służyć lokalnej społeczności - przemawiał burmistrz Błaszek Karol Rajewski.

O dbaniu o bezpieczeństwo podczas rywalizacji przestrzegał Michał Piotrowicz, jeden z organizatorów:

Uczestnicy byli zadowoleni z udziału w zawodach, ale podkreślali też trudność trasy:

Na zakończenie dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali grilla. Organizatorami I Nocnego Armagedonu byli: gmina i miasto Błaszki, Sieradz RajSport Active Team oraz Centrum Kultury w Błaszkach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj