Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Burmistrz prosi o poparcie remontu chodnika w Błaszkach

Redakcja, 20.07.2015, 12:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Burmistrz Błaszek Karol Rajewski wystosował pismo do sekretarza Powiatu Sieradzkiego Piotra Świderskiego oraz radnych powiatowych w sprawie remontu chodnika w centrum Błaszek.

← REKLAMA

Burmistrz zabiega o remont chodnika w samym centrum miejscowości od ulicy Polnej do ulicy Kościuszki. W czerwcu br. włodarz Błaszek zgłosił przewodniczącemu Zarządu Powiatu Sieradzkiego Dariuszowi Olejnikowi potrzebę pilnej wymiany chodnika w centrum Błaszek i zadeklarował wsparcie finansowe ze strony gminy przy realizacji przedmiotowej inwestycji.

Niestety, starosta odpisał, że w chwili obecnej władze powiatu nie są w stanie wykonać tego typu inwestycji i wrócą do sprawy z chwilą poprawy kondycji finansowej powiatu sieradzkiego.

Burmistrz Karol Rajewski ponagla jednak prośbę i wysłał do sekretarza powiatu Piotra Świderskiego oraz radnych: Łukasza Bitnera, Lucjana Nowety i Dariusza Mikołajczyka oficjalne pismo w tej sprawie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj