Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Błaszki

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tragiczny wypadek na obrzeżach powiatu

Redakcja, 19.01.2014, 12:27, aktualizacja: 19.01.2014, 15:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 18 stycznia 2014 roku około godziny 12.35 w miejscowości Nacesławice w gminie Błaszki.

← REKLAMA

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 71-letni kierujący rowerem, jadąc drogą podporządkowaną, nie zastosował się do znaku "stop" podczas skręcania w lewo i wjechał pod nadjeżdżający pojazd peugeot partner.

Rowerzysta w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 27-letni kierowca peugota był trzeźwy.

Zdjęcia w naszej fotogalerii dzięki uprzejmości całodobowej pomocy drogowej Roos.

Zobacz także: Samochód w rowie w Klonowej

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • Zobacz profil użytkownika Mateusz
  Mateusz, 19.01.2014, 12:45
  Włączanie się rowerzystów do ruchu bez zatrzymywania się na skrzyżowaniu to bardzo częsta praktyka. Starsi ludzie nie rozumieją chyba, że czasy się pozmieniały, ruch na drogach jest wzmożony i trzeba uważać.. Siebie narażają na utratę życia, a innych na niepotrzebny stres i psychiczne cierpienie.
  +4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_4982 (IP: *.*.134.163), 24.01.2014, 12:47
  Ludzie jeżdżą tak bezmyślnie na rowerach, bez kamizelek odblaskowych i na dodatek pijani. Z tego co wiem to ten rowerzysta był pijany miał 3 promile. Szukał guza. Szkoda tego kierowcy młody chłopak a taki stres musiał przejść.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_5225 (IP: *.*.91.110), 28.02.2014, 19:27
  ludzie komentują a nie znają prawdy... skąd pewność że ten rowerzysta był pijany .. kierowca też mógł widzieć i zwolnić a nie jechać nie wiadomo jak szybko ... poza tym tam jest prosta droga i dobra widoczność więc kierowca mógł zachować większą ostrożność .. pewnie że szkoda chłopaka ale być może to jego wina ... ludzie wypisują czasem bzdury nie licząc się z tym że akurat na tą stronę weszła rodzina zmarłego i jak ona ma się poczuć czytając takie rzeczy ... ludzie zostawcie to policji to ona dojdzie do tego kto był winny .... a nie wypisujecie już wyrok na każdego .. zero wyrozumiałości i współczucia dla rodziny..
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_10011 (IP: *.*.40.216), 27.10.2015, 00:04
  Wstydzę się za was co za brednie tutaj piszecie!!!! Rowerzysta nie był pijany, kierowca też był trzeżwy. ........ Najlepiej winę zgonić już na nie żyjącego człowieka bo już nic nie powie, a kierowcy niech nadal klepią przez telefon i są nie karani, po prostu kierowca klepał przez telefon i w ostatniej chwili zauważył rowerzystę nie wyhamował i uderzył w niego, też jestem kierowcą i jak widzę rowerzystę na drodze zwalniam, dlaczego? podmuch wiatru może nim bujnąć, i jest na masce auta lub pod kołami. Takie jest działanie fizyki podmuch, a jeszcze klepać przez telefon podczas jazdy, to samemu można siedzieć w rowie, na jakimś aucie, itd.: Kierowca tego wypadku też ma dosyć bo trauma zostanie mu już na całe życie. A to jest gorsze od bólu...
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj