Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Biznes i inwestycje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Gdzie najtaniej kupić jajka czy mleko? Z tą aplikacją porównasz ceny w sklepach

Redakcja, 21.01.2020, 01:08

Jeśli lubisz oszczędzać, robiąc codzienne zakupy, zainstaluj w swoim telefonie aplikację Blix. Dzięki niej można nie tylko sprawdzić promocyjne oferty najpopularniejszych sklepów, ale też wyszukać ceny wybranych produktów. Nie chcesz przepłacać? Skorzystaj z nowoczesnej aplikacji Blix już dziś!

← REKLAMA

Ceny żywności idą w górę, ponadto sklepy rywalizują ze sobą o klientów, oferując korzystne ceny szczególnie na podstawowe produkty, takie jak jajka czy mleko. Jak sprawdzić, gdzie można je kupić najtaniej? Wizyta w każdym sklepie będzie trudnym zadaniem do wykonania. Zdecydowanie prostszym i szybszym rozwiązaniem jest nowoczesna aplikacja Blix, którą stworzono z myślą o różnych potrzebach konsumentów. Za pomocą kilku kliknięć można bez wychodzenia z domu sprawdzić, w którym sklepie zakupy będą dla naszego portfela najkorzystniejsze.

Co to jest aplikacja Blix i jakie ma funkcje?

Aplikacja zakupowa Blix, dostępna również pod adresem https://blix.pl, to miejsce, gdzie można znaleźć gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów i marek typu Biedronka, Lidl, Pepco, Auchan, Rossmann, Kaufland i wiele innych. Obniżki cen czy rabaty na różnorodne produkty sprawdza się nawet siedząc wygodnie w swoim domu. Planowanie zakupów z aplikacją Blix daje również pewność, że oszczędzamy swój czas i pieniądze.

Aplikacja zakupowa Blix to nie tylko gazetki promocyjne Lidla, Biedronki czy Pepco, które są na bieżąco aktualizowane. Ze względu na to, że jest to nowoczesne narzędzie, wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów, zostało ono wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Oto najważniejsze z nich:

  1. Porównywanie cen tego samego produktu w różnych sklepach. To oznacza, że jeśli interesuje Cię konkretny produkt np. kawa, jednym kliknięciem sprawdzisz, w których gazetkach promocyjnych można go aktualnie znaleźć. Wyszukiwarka nie tylko pokazuje listę sklepów, w których wybrany artykuł ma okazyjną cenę, ale również konkretne strony w gazetkach i czas ich obowiązywania.
  2. Tworzenie listy zakupów. Przeglądanie gazetek jest bardzo wygodne, jednak zapamiętywanie najlepszych okazji jest często kłopotliwe. Problem ten rozwiązuje aplikacja Blix, w której istnieje możliwość przygotowania własnej listy zakupowej. Można to zrobić na różne sposoby - dodać do niej produkt bezpośrednio z gazetki, zapisując konkretną stronę z oferty promocyjnej lub ręcznie wpisać najważniejsze artykuły.
  3. Przechowywanie kart lojalnościowych. Wiele sklepów oferuje swoim klientom karty, na których w zależności od programu marki, zapisywane są zniżki, rabaty czy punkty. Nierzadko zajmują one sporo miejsca w portfelu, dlatego wygodniej jest zapisać je na swoim telefonie, wykorzystując jedną z funkcji aplikacji Blix. Można dodać w niej karty lojalnościowe, wybierając z listy tych najpopularniejszych lub w zależności od potrzeb dodać oferty z innych, nawet tych mniej znanych marketów.

Pamiętaj, że w Blix znajdziesz gazetki promocyjne swoich ulubionych sklepów, jednocześnie otrzymując powiadomienia o nowych ofertach, co pozwoli Ci być na bieżąco z atrakcyjnymi obniżkami. Na blix.pl czeka również rozbudowana baza przepisów, które będą doskonałą inspiracją w planowaniu tanich zakupów!

Fot. Materiał Partnera / Blix

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj