Sieradz

szukaj w serwisie

Ogłoszenia / Zatrudnię

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
GLOBAL FOOD HYGIENE istnieje na rynku polskim i zagranicznym od ponad 20 lat.

Do dnia dzisiejszego przeszliśmy wiele zmian, dzięki którym staliśmy się znaczącym graczem na rynku środków ochrony indywidualnej w branży spożywczej.

Rozwój firmy był możliwy przy dużym zaangażowaniu naszych Pracowników.
Wraz z Nimi, dynamiczny rozwój przeszła również Firma.
W związku z powyższym poszukujemy kreatywnych, zaangażowanych i ambitnych ludzi, którzy zrealizują swoje cele zawodowe razem z nami.
Więcej szczegółów dotyczących firmy znajdą Państwo na www.globalhygiene.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWNIK DS. ZAKUPÓW

OBOWIĄZKI

Aktywne poszukiwanie dostawców oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach międzynarodowych
Prowadzenie negocjacji warunków współpracy oraz umów handlowych
Stała współpraca z Agencjami Celnymi mająca na celu przygotowanie dokumentów niezbędnych do odpraw celnych
Tworzenie prognoz, tworzenie zamówień oraz odpowiedzialność za ich realizację
Rozwój oraz przeprowadzanie audytów obecnych i potencjalnych dostawców
Administracja procesów zakupowych (m.in. wystawianie zamówień, zakładanie nowych kodów materiałowych, aktualizacja cenników)
Szukanie rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów, cen zakupów
Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
Przygotowywanie analiz, prezentacji oraz sprawozdań
Tworzenie procedur i ustalanie procesów zakupowych
Udział w procesie reklamacji dotyczących wadliwych: ilościowo-jakościowych dostaw
Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
Stałe zbieranie informacji o rynku w celu pozyskiwania nowych dostawców, konkurencyjnych pod względem jakościowym i cenowym

WYMAGANIA

Wykształcenie min. średnie,
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Znajomość pakietu Microsoft Office
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
Preferowana znajomość systemu Comarch Optima
Zaangażowanie i dyspozycyjność
Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
Umiejętność pracy pod presja czasu i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
Dobra organizacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Wysoka samodzielność i sumienność

OFERUJEMY

Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
Ciekawą i pełną wyzwań pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
Wyjazdy integracyjne
Przyjazną atmosferę
Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
Praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadrymałpaglobalhygiene.pl w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko KIEROWNIK DS. ZAKUPÓW przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)
Kontakt:
Telefon43/ 827-36-66
k.wilczynskamałpaglobalhygiene.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
Global Food Hygiene
Lokalizacja:
Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Lokalizacja

    otwórz/zamknij
  • Kategorie

  • Szukaj

    • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
      zaawansowanepokaż/ukryj
    • Wybierz lokalizację:
    • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.