Sieradz

szukaj w serwisie

Ogłoszenia / Zatrudnię

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
Jesteśmy producentem, importem i dystrybutorem artykułów BHP, odzieży jednorazowej, narzędzi rozbiorowych. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm produkcyjnych z branży spożywczej w Polsce oraz poza granicami kraju. Więcej szczegółów dotyczących firmy na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: Sieradz 98-200,
Kuśnie 41D
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Obsługa maszyn oraz wstępna kontrola produktu,
Przestrzeganie wymaganych standardów BHP, jakości oraz dbanie o porządek na stanowisku prac.
OFERUJEMY

Działamy w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
Posiadamy płaską strukturę organizacyjną i mówimy sobie na TY
Zapewniamy stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Zapewniamy dobre wynagrodzenie zawsze na czas.
Oferujemy Pakiet MultiSport i ubezpieczenie grupowe
Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
Praca od poniedziałku do piątku

OCZEKUJEMY

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Samodzielność,
Dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kadrymałpaglobalhygiene.pl w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz, aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)
Kontakt:
Telefon48/ 827-36-66
k.wilczynskamałpaglobalhygiene.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
Global Food Hygiene
Lokalizacja:
Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Lokalizacja

    otwórz/zamknij
  • Kategorie

  • Szukaj

    • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
      zaawansowanepokaż/ukryj
    • Wybierz lokalizację:
    • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.