Sieradz

szukaj w serwisie

Ogłoszenia / Zatrudnię

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
dodaj ogłoszenie
  • LIDER PRODUKCJI

    Dodano: 11.07.2018, 13:35, zaktualizowano: 17.09.2018, 07:49

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Plukon Sieradz Sp. z o.o. jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności. Plukon Food Group posiada dziesięć zakładów uboju drobiu oraz osiem zakładów przetwórstwa i pakowania w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji i Polsce.

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

LIDER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Gruszczyce (gmina Błaszki), woj. łódzkie

Opis stanowiska:

- nadzór nad pracą podległego zespołu
- planowanie grafików pracy
- nadzór nad bieżącą produkcją
- rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
- zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
- przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ. HACCP
- sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
- wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych
- odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetu, a także za optymalizację kosztów produkcji
- inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach w celu ich poprawy pod kątem zwiększenia bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji, optymalizacji procesu technologicznego oraz obniżenia kosztów
- dbanie o prawidłowa komunikację i współpracę w obrębie podległego zespołu

Oczekiwania wobec kandydata:

- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
- min. roczne doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
- zorientowanie na osiąganie celów
- umiejętność planowania i organizowania produkcji
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 będzie dodatkowym atutem
- komunikatywność, otwartość na nowości
- posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do szybkiego wyrobienia

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania;
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

Oferty ( list motywacyjny + CV ) prosimy wysyłać na adres email: rekrutacjamałpaplukon.pl lub w siedzibie firmy Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

W temacie proszę umieścić stanowisko pracy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)".
1. Administratorem danych osobowych jest Plukon Sieradz Sp. z o.o.Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.
2. Dane przetwarzane będą na potrzeby zatrudnienia i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu pracy oraz innych ustaw.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
4. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.
Kontakt:
Telefon538-81-85-60
rekrutacjamałpaplukon.pl
Zobacz profil użytkownikaDodał:
Lokalizacja:
Błaszki

Najnowsze ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Lokalizacja

    otwórz/zamknij
  • Kategorie

  • Szukaj

    • Czego szukasz? (np.: mieszkanie, stolarz itp.)
      zaawansowanepokaż/ukryj
    • Wybierz lokalizację:
    • Wybierz kategorię:

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.