Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
  • Amatorzy Cup 2017 za nami!

Redakcja, 08.01.2017, 17:12

W Zapolicach odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej "Amatorzy Cup", którego organizatorem był Klub Sportowy Amatorzy Zapolice.Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów, występujących na co dzień w Klasie A i Klasie B: KS Unia Męka Sieradz, TS Gruszczyce, LKS Kalinowa, MKS II Zduńska Wola, Rokita Rokitnica, LZS Rębieskie, GKS Chociw, GKS Sędziejowice oraz dwie drużyny seniorów Amatorów Zapolice. [więcej]
  • Sześć medali zawodników powiatu

Redakcja, 01.12.2016, 14:17

Od 25 do 26 listopada br. w Narodowym Ośrodku Olimpijskim Papendal trwały trzydzieste Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 423 zawodników z 26 krajów w tym Japonii, USA i Australii. Sześć medali zdobyli zawodnicy z powiatu sieradzkiego. [więcej]
  • Medale dla absolwentek SOSW

Redakcja, 11.10.2016, 12:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
    Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
    1
    Dwie absolwentki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu - Aleksandra Stodulska i Sylwia Ubych - wzięły udział w Europejskim Turnieju Tenisa Olimpiad Specjalnych, rozegranym w niemieckim Reit am Winkl. Wróciły z medalem. [więcej]
  • Zarządcy dróg powiatowych na boisku

Redakcja, 12.09.2016, 16:45

Drużyna piłkarska Powiatowego Zarządu Dróg w Sieradzu zajęła drugie miejsce w odbywającym się w Żarnowie (powiat opoczyński) turnieju piłki nożnej zarządców dróg powiatowych województwa łódzkiego. Ekipę do występu przygotowywał… Lewandowski. [więcej]
  • Sieradzanka wśród najlepszych

Redakcja, 02.09.2016, 08:41

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
    2
    Karolina Doruch, reprezentantka Sieradza na IV Mistrzostwach Świata Mażoretek w Pradze, została dziewiątą tancerką globu. W rywalizacji z m.in. Czeszkami, Rosjankami czy Kazaszkami, uplasowała się w najlepszej "10" w kategorii solo flaga seniorki. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że był to jej pierwszy występ na zawodach tej rangi i trenuje sama, bez wsparcia trenera. [więcej]
  • Sąsiednia gmina zaprasza do biegu

Redakcja, 01.09.2016, 13:26

Po sukcesie związanym z organizacją "Biegu Świętojańskiego" gmina Zduńska Wola ponownie będzie gościła biegaczy. Przed nami pierwsza edycja "Biegu 5. mil po Gminie Zduńska Wola"!Organizatorzy zapraszają zawodników z regionu. [więcej]
  • Artur na 39. miejscu

Redakcja, 21.08.2016, 17:30

1
    Nie udało się zdobyć Arturowi Kozłowskiemu medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio De Janeiro. Sieradzki maratończyk zajął 39. miejsce. [więcej]
  • Bieg uliczny w Zduńskiej Woli

Redakcja, 06.08.2016, 09:46

Zachęcamy do udziału w biegu ulicznym w Zduńskiej Woli. - Trasa biegu jest wyjątkowo sprzyjająca do bicia życiówek. Bardzo długie proste, mało wzniesień. Posiada atest PZLA - zachęcają organizatorzy. [więcej]
  • Zapolice pokonują Inter

Redakcja, 27.07.2016, 16:24

Seniorzy Amatorów Zapolice zainaugurowali sezon 2016/2017. W ramach I rundy Pucharu Polski pokonali na własnym stadionie 6:1 (2:0) beniaminka Klasy A - KS Inter Sieradz Woźniki. [więcej]
  • Sieradzanie na Biegu Powstania Warszawskiego

Redakcja, 25.07.2016, 12:46

1
    Z ponad 8,5 tysiąca uczestników 26. Biegu Powstania Warszawskiego 46 przyjechało z powiatu sieradzkiego. Wyjazd już po raz trzeci z rzędu zorganizowało I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. [więcej]