• Miting Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych

Redakcja, 13.03.2015, 11:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu, Klub Olimpiad Specjalnych "Spartakus" i Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych zorganizowały w Sieradzu Łódzki Miting Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych. [więcej]
  • Ruszyły zapisy do I Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego, który odbędzie się 25 kwietnia br. w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w Sieradzu. Start w samo południe. [więcej]
  • Żubrowski najlepszym tenisistą

Redakcja, 23.02.2015, 15:26

Po raz drugi z rzędu Marek Żubrowski został najlepszym zawodnikiem Turnieju Rolników Powiatu Sieradzkiego w Tenisie Stołowym, za co otrzymał puchar starosty sieradzkiego. Tenisista ten zajął również pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. [więcej]
  • Kajakarze podsumowali rok

Redakcja, 16.02.2015, 18:15

W Centrum Edukacji Ekologicznej w Sieradzu odbyło się "Podsumowanie sezonu kajakowego 2014" zorganizowane przez Kajakowy Klub Sportowy w Sieradzu. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście - zawodnicy, rodzice i działacze sportowi, dzięki którym kajakarstwo w Sieradzu się rozwija. [więcej]
  • Złoto Aleksandry

Redakcja, 16.02.2015, 10:43

Wychowanka Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego, uczennica II LO w Sieradzu i w końcu zawodniczka MULKS Żeromski Sieradz Aleksandra Glapińska zdobyła złoty medal na turnieju w Toruniu. [więcej]
  • XI Memoriał im. Piotra Kałuziaka

Redakcja, 16.02.2015, 10:16

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
    W halach sportowych przy szkołach podstawowych nr 9 i 10 odbył się memoriał im. Piotra Kałuziaka w piłce siatkowej. [więcej]
  • Sieradzanie na turnieju w Niemczech

Redakcja, 17.02.2015, 18:08

Członkowie KS Rycerz Sieradz wzięli udział w turnieju rycerskim w Bernau koło Berlina w Niemczech. To już kolejna edycja tej międzynarodowej imprezy. [więcej]
  • Powiatowe Mistrzostwa LZS w Halowej Piłce Nożnej

Redakcja, 26.01.2015, 10:55

W Błaszkach zorganizowano Powiatowe Mistrzostwa LZC w Halowej Piłce Nożnej. Najwyższe podium należy do zespołu KS Chojne. [więcej]
  • Jutrzenka Warta zwycięzcą

Redakcja, 19.01.2015, 15:23

Do rozstrzygnięcia finałowego meczu 23. Halowego Turnieju Piłki Nożnej Okręgu Sieradzkiego potrzebne były rzuty karne. Wynikiem 5:4 zwyciężyła je, jak i cały turniej, drużyna Jutrzenki Warta, która w finale wygrała z Zawiszą Pajęczno. [więcej]
  • Turniej charytatywny w Błaszkach

Redakcja, 28.12.2014, 14:51

W sobotę 27 grudnia w hali sportowej w Błaszkach odbył się po raz trzeci turniej halowej piłki nożnej. W tym roku zbierano pieniądze na rzecz trzech osób chorych z gminy Błaszki. [więcej]