Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Sportowy sukces ZSP nr 1

Redakcja, 18.09.2014, 15:45

Młodzi lekkoatleci z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu znaleźli się w czołówce odbywających się w Rzeszowie zawodów Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych.

← REKLAMA

Zespołowo drużyna ZSP Nr 1 w Sieradzu zajęła czwarte miejsce na 277 startujących szkół. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 12 ekip.

Indywidualnie pierwsze miejsce w biegu na 100 metrów zajął Kamil Jakubowiak. Na pierwszym miejscu znalazł się również Sławomir Glapiński, który startował w skoku w dal. Drugą lokatę zajęła sztafeta 4x100 metrów w składzie: Mateusz Jankowski, Przemysław Jakubowiak, Sławomir Glapiński, Kamil Jakubowiak i Sebastian Kolasiński.

Zawodnikami opiekują się trenerzy: Andrzej Krawczyk i Ireneusz Pietrus.

Pełna lista uczniów ZSP Nr 1, startujących w Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzeszowie: