Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kandydatki do tytułu Miss Open Hair w Sieradzu

Redakcja, 16.07.2012, 16:56, aktualizacja: 16.07.2012, 17:20

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 9 komentarzy
9

Dziś po złożeniu kwiatów na grobie Antoniego Cierplikowskiego młode dziewczyny spotkały się prezydentem Jackiem Walczakiem.

W Urzędzie Miasta dziewczyny, które startują w wyborach Miss Open Hair, obejrzały film o Antonim Cierplikowskim - słynnym fryzjerze pochodzącym z Sieradza i na cześć którego w dniach 20-22 lipca organizowana będzie czwarta edycja Sieradz Open Hair Festival.

Na spotkaniu pretendentki do tytułu miss zaprezentowały się prezydentowi i obecnym na spotkaniu dziennikarzom. Wszystkie uczestniczki otrzymały drobne upominki od prezydenta Jacka Walczaka oraz od organizatora konkursu piękności. - Życzyłem im przede wszystkim dobrej zabawy - zapewniał prezydent Sieradza.

Po oficjalnym spotkaniu z urzędnikami kandydatki rozpoczęły zwiedzanie sieradzkiego Rynku.

W zgrupowaniu Miss Open Hair bierze udział 20 dziewcząt, w tym dwie z Łotwy. Wybory najpiękniejszej kandydatki rozpoczną się w sobotę 21 lipca o godz. 20.00 na placu Wojewódzkim w Sieradzu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (9)

  • ~gość_341 (IP: *.*.115.34), 16.07.2012, 18:22
    Fajne laski :)
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_354 (IP: *.*.136.195), 18.07.2012, 17:18
      Ile zaliczy i będzie zaliczone na tym festiwalu?
      Oczywiście mam na myśli robótki ręczne
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
    • ~gość_354 (IP: *.*.136.195), 18.07.2012, 17:20
      Teraz poważnie. Impreza OK, ale jak to bywa z takimi "zlotami" na ulicy spotkamy 100 razy pięknejsze. Pamietacie jakiekolwiek wybory misek, gdzie zwyciężczyni była godna korony? Nie przypominam sobie. Zawsze wygrywa jak nie tapeta to dziwna twarzyczka.
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_345 (IP: *.*.71.104), 17.07.2012, 10:13
    Ta w krawacie najlepsza!:D Dziękujemy za organizacje takiej fajnej inicjatywy jak ten festiwal Panie Prezydencie:))
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_347 (IP: *.*.66.241), 17.07.2012, 14:53
    O matko! I znowu suszące zęby młode kandydatki do "wielkiego, światowego tytułu"! Po co to w Sieradzu?
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_33 (IP: *.*.153.20), 17.07.2012, 16:01
      No tak, lepiej zorganizować pokaz wieńców pogrzebowych...
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
    • ~gość_360 (IP: *.*.1.12), 20.07.2012, 09:54
      Nie tak drastycznie... Pokaz "wieńców pogrzebowych" mamy codziennie patrząc na "rozwój miasta Sieradz". Po prostu nie ma kto organizować innych imprez... Marazm łaskawy "gościu_33", marazm
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • Zobacz profil użytkownika Lexus
    Lexus, 17.07.2012, 18:08
    Eeee... mam tylko dwie curki i są one 100 razy piękniejsze niż te wszystkie panie...
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_33 (IP: *.*.153.20), 17.07.2012, 19:10
      Uroda to pojęcie względne, jak Twoje córki są tak urokliwe jak Twoja znajomość ortografii to faktycznie muszą być piękne...
      +2
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji