Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Brzeźnio

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Motocykl zderzył się z traktorem

Redakcja, 25.08.2012, 12:49, aktualizacja: 27.08.2012, 09:42

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 35 komentarzy
35

W sobotę przed godz. 10 we wsi Bronisławów (gm. Brzeźnio) doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęNa miejscu doszło do zderzenia ciągnika rolniczego Ursus z motocyklem Honda. Wskutek wypadku bardzo ciężkich obrażeń głowy doznał kierowca jednośladu. Mężczyznę przewieziono natychmiast do sieradzkiego szpitala. Niestety po kilku godzinach 39-latek zmarł na stole operacyjnym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był traktorzysta, u którego badanie alkomatem wykazało 0,3 promila alkoholu.

31-letni mieszkaniec gminy Brzeźnio usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co mu grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Podejrzany przyznał się do dokonania zarzucanego mu czynu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (35)

  • ~gość_560 (IP: *.*.46.112), 25.08.2012, 13:30
    Ludzieee uważajcie,dotrwajcie do końca wakacji!!
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_566 (IP: *.*.87.13), 25.08.2012, 14:21
    heeh : (
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_567 (IP: *.*.137.205), 25.08.2012, 14:40
    Byłem na miejscu zaraz po zdarzeniu. Być może traktorzysta miał w sobie te 0,3 promila... Ale wina wg mnie była po stronie motocyklisty.
    to musiała byc ogromna porędkość, żeby motocyklem uderzyć z tak dużą siłą, że ciągnik ważący 2 tony obróciło o 180 stopni.
    Oczywiście współczuje kierowcy motocykla... ale patrząc na uszkodzenia wątpie, że wyjdzie z tego cały...
    -1
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_569 (IP: *.*.87.13), 25.08.2012, 15:17
      nie wyszedł...
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
    • ~gość_596 (IP: *.*.249.177), 27.08.2012, 15:44
      Taaa... Jechal na przednim kole 300km/h, siedzac tylem i piszac smsa.
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_570 (IP: *.*.243.56), 25.08.2012, 15:18
    a jak ten Paweł ma na nazwisko:(
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_564 (IP: *.*.55.233), 25.08.2012, 15:53

      Wpis usunięty przez administrację portalu Sieradz.com.pl.

    • ~gość_579 (IP: *.*.137.205), 25.08.2012, 19:03
      tylko bez nazwisk, wiesz czym to grozi ?
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_572 (IP: *.*.54.249), 25.08.2012, 15:49
    czy cos jeszcze wiecie na ten temat
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_564 (IP: *.*.55.233), 25.08.2012, 16:29
    jakby pogotowie przyjechalo wczesniej(pol godz jechali)j to tez moze wszystko potoczyloby sie inaczej
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_581 (IP: *.*.185.86), 25.08.2012, 21:29
      Gdzie półgodziny jechali, trąbo jedna , jechali 10 min, z takimi obrażeniami głowy jakie miał tek gość to nie mial szans na przeżycie, a wiem to bo mam znajomą co pracuje na SOR w Sieradzu i znią rozmawiałem na ten temat.
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_573 (IP: *.*.252.71), 25.08.2012, 17:04
    a kto zginął kierowca motocykla czy Paweł
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_481 (IP: *.*.247.133), 25.08.2012, 17:22
      kierowca motocykla pisze w tekscie ^.^
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_574 (IP: *.*.245.215), 25.08.2012, 17:45
    tak jak z J.Wałęsą też jechał jak debil a winny ten co stał na drodze

    żeby jeżdzić motocyklem trzeba umieć używać tego co pod kaskiem
    nie żal mi motocyklisty dobrze nikogo nie zabił
    -2
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_584 (IP: *.*.133.5), 25.08.2012, 22:49
      Nawet nie wiesz jakim był człowiekiem....
      +1
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
    • ~gość_596 (IP: *.*.249.177), 27.08.2012, 15:46
      Zamknij sie tępa pyto.Dekle jezdza niesprawnymi traktorami pijani, nie zwracajac uwagi na NIC. Wyjezdzaja sobie z pola beztrosko, powodujac kolizje z prawidlowo jadacymi pojazdami i zanieczyszczajac asfalt blotem z pola!
      +1
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_582 (IP: *.*.249.156), 25.08.2012, 22:04
    Nie chce mi sie czytac tych wszystkich komentarzy ponieważ uważam że teraz nie to jest najważniejsze , powiem tylko jedno że nikt nie wie jak było naprawde. Ja najbardziej współczuje żonie , dzieciom i rodzinie motocyklisty. Na tym przykładzie widac jakie życie jest kruche i jak łątwo jest je stracic . Składam kondolencję rodzinie i znajomym.
    +3
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_577 (IP: *.*.97.127), 25.08.2012, 22:13
      Ja natomiast współczuję rodzinie obu , prowadzący traktor też ma dzieci i w dodatku małe... a on jedyny żywiciel rodziny.... jak będzie miał zarzuty to pewnie nie będzie ciekawie....
      +1
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
    • ~gość_582 (IP: *.*.249.156), 25.08.2012, 22:34
      tak oczywiście że tak , nie wiem jak było ale z tego co wiem to podczas skrętu wrzuca się kierunkowskaz i nie wsiada się za kółko mając 0,3 promila we krwi. Traktorzysta odsiedzi swój wyrok i wróci do rodziny a niestety rodzinie motocyklisty zostaną tylko wspomnienia.
      +1
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_583 (IP: *.*.159.143), 25.08.2012, 22:07
    a jak miał na imię kierowca motocyklu i ile miał lat ?
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_582 (IP: *.*.249.156), 25.08.2012, 22:20
    mysle ze to jest najmniej ważne, ale miał około 45 lat
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_559 (IP: *.*.64.164), 25.08.2012, 22:24
    miał 39 lat .
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_582 (IP: *.*.249.156), 25.08.2012, 22:28
      przepraszam za blad
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_577 (IP: *.*.97.127), 25.08.2012, 22:43
    gwoli ścisłości Kolego 582 kierunkowskaz w ciągniu był wrzucony na 100%
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_557 (IP: *.*.89.3), 26.08.2012, 01:34
      A czy kierunkowskaz pozwala bezwzględnie skręcać ?
      +1
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_585 (IP: *.*.137.205), 26.08.2012, 09:45
    z tego co wiem to on malo kiedy nie wsiadal po alkocholu za kierownice doigral sie i wkoncu kazdy wkoncu cos odwali ten co pije i wsiada za kierownice
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_585 (IP: *.*.137.205), 26.08.2012, 09:47
    zapomnialem dopisac chodzi mi o traktorzyste
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_591 (IP: *.*.190.56), 27.08.2012, 09:25
    Skad był ten biedal? Z Bronisławowa?
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_591 (IP: *.*.190.56), 27.08.2012, 09:52
    Jak on sie nazywał ??:(
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_592 (IP: *.*.214.69), 27.08.2012, 09:58
      A czy to jest najważniejsze dla ciebie? fakt jest taki że nie żyje 39 latek a ty skąd i jak się nazywał jak by to było najważniejsze, ogarnij się chłopie
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
    • ~gość_433 (IP: *.*.8.82), 27.08.2012, 10:50
      592- a może ma kogoś w rodzinie z tych okolic i chce rozwiać sowje wątpliwość (nie doszukuj się od razu złych intencji). Nie chcesz lub nie wiesz to nie pisz - raczej ty sie ogarnij.
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_591 (IP: *.*.190.56), 27.08.2012, 11:18
    592-- :( dokładnie, od kilku wczoraj próbuje dodzwonic się do domu i na kom do znajomego Pawła S... czy któs mi pomoze? Jak sie toen chłopak nazywał ??:((
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
    • ~gość_593 (IP: *.*.101.193), 27.08.2012, 11:32
      To fajna rodzina jak by ktoś zmarł i by cie nie powiadomili
      0
      Jestem przeciw!
      Jestem za!
      Zgłoś do moderacji
  • ~gość_601 (IP: *.*.137.205), 27.08.2012, 22:42
    Byłem na miejscu wypadku około 5 minut po zdarzeniu...
    Rozmawiałęm ze świadkami i podobno Ciągnik byj już w trakcie manewru...
    TO, droga jest tak patrzysz w lewo potem w prawo , droga jest czysta... wjeżdżasz na drogę i widzisz motocykliste na masce...
    Są to Sekundy...
    Znałęm motocykliste i lubiał sobie poszaleć...
    +1
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_5383 (IP: *.*.63.178), 24.03.2014, 16:42
    Przykra sprawa :( pijani kierowcy to niestety okropna plaga, z którą trzeba walczyć. Dotyczy to nie tylko kierowców aut, ale niestety również motocyklistów. Lepiej się dowiedzieć wcześniej czym to może grozić: http://www.eporady24.pl/jazda_motorem_po_alkoholu,pytania,6,63,6285.html a potem wystrzegać się jak ognia!
    0
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji